• Nedavno
C2G OM optički kabl - LC-SC Duple Multimode PVC vlakna kabela, Aqua

C2G OM optički kabl - LC-SC Duple Multimode PVC vlakna kabela, Aqua

Buyers rating:
KM 13.49

Količina robe

Ovaj OM4 DUPLEX multimodni optički kabl idealan je za povezivanje 40 GBase-SR4 i 100 GBASE-SR10, SFP + i QSFP + primopredajnice za 40 i 100 Gigabit mrežnih veza. Ovaj kabl pruža unazad kompatibilnost sa postojećim opremom 50/125 i zadirnom prostoru potrebne za podršku LED i VCSEL laserskim izvorima laserskih svetla i 40 ili 100 Gigabit Ethernet aplikacije u ormaru ili pričvršćivanju. 125 prečnički jezgra i obloge Upport za 40 gigabit i 100 Gigabit Ethernet Komunikacija Vrsta : Optic Optic Optic Mode : 9,84 Ft Connection na prvom kraju : 1 x LC muški mrežni mrežnicnik na drugom kraju : 1 x SC muški mrežni mrežnici : Mrežni device Color : Akvalizirana garancija : Životni broj priključka. Aqua.

Ključne karakteristike

Slični proizvodi u kategoriji

-Flo Eastman Električni uređaji Kutni pigtail
  • Nedavno
Ocjena posjetitelja:

-Flo Eastman Električni uređaji Kutni pigtail

EZFlo Eastman 60663 nalazi se 72inčni kutni pigtail dizajniran i dizajniran za točne specifikacije za električnu aparat Preporučuje se uvijek odnositi na uslugu vašeg uređaja ili se ob

KM 2.00
Modul Za Uklapanje Predmeta
  • Nedavno
Ocjena posjetitelja:

Modul Za Uklapanje Predmeta

★Zamjena prazna neobrezana oštrica ključaprije nego što pošaljemo naše privjeske za ključeve, oni se testiraju i pregledavaju kako bi se osiguralo da radi savršeno nakon što ga pri

KM 3.33